Muzyka

Brodka szuka gwiazdy na Open era

Monika Brodka przewodzić będzie w jury konkursu Firestone Headliners of Tomorrow, który pomorze wybrać młodego, zdolnego wykonawcę, który otrzyma szanse występu na festiwalu Open'er.
Brodka pozostałymi członkami Jury wyłoni top 3 finalistów i spośród tej trójki publiczność wybierze jednego wykonawcę, który zagra koncert na Firestone Stage - oficjalnej scenie Open'er Festival.

- Mam wielka nadzieję, że poprzez nasz konkurs znajdziemy naprawdę zdolnych artystów, dla których występ na Open'er Festival będzie dopiero początkiem długiej kariery - cieszy się wokalistka. - Jestem bardzo ciekawa, co do nas przyślecie, będziemy słuchać uważnie

W pierwszym etapie konkursu muzycy będą mogli zgłaszać swoje autorskie piosenki w formacie audio lub wideo za pośrednictwem oficjalnej strony. To właśnie spośród nich Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybierze TOP3 finalistów, którzy zostaną nagrodzeni profesjonalnymi wideo sesjami live oraz warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Ambasadorki i Jury. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia 2017 roku.

Etap drugi rozstrzygnie się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu zostaną opublikowane nagrania wykonane podczas sesji muzycznych live. To na ich podstawie internauci wytypują na przełomie kwietnia i maja zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytuł Headliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stage podczas Open'er Festival 2017, który odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca 2017.

Nagrody czekają również na głosujących. Jeżeli fani po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open´era i 40 upominków od Firestone.

Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Jej najnowszy album "Clashes" ukazał się 13 maja 2016 roku i zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Artystka promuje płytę podczas trasy, której harmonogram przedstawia się następująco:

30 marca - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
01 kwietnia - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
13 kwietnia - Gdańsk, Teatr Szekspirowski
24 kwietnia - Katowice, Filharmonia Śląska
05 maja - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
15 maja - Poznań, Teatr Wielki Opera
18 maja - Warszawa, Filharmonia Narodowa
30 maja - Szczecin, Filharmonia Szczecińska

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca