Muzyka

Życie wokalisty R.E.M. na zdjęciach

Niedługo po opublikowaniu wiadomości, że Michael Stipe, którego znamy przede wszystkim jako wokalistę R.E.M., będzie nagrywać nową muzykę, pojawiła się kolejna. Dotycząca książki o amerykańskim artyście.
Ściślej, będzie to fotograficzna autobiografia, w której zdjęć będzie więcej niż tekstu. Stipe pracuje nad książką z Jonathanem Bergerem. Wolumin ma trafić do sprzedaży pod koniec 2017 roku. Wiadomo, że swoista autobiografia będzie dokumentować zarówno życie Michaela, gdy miał niewiele ponad 20 lat, jego czas w roli frontmana R.E.M., jak i sytuacje po rozpadzie kapeli, do którego doszło w 2011 roku.

Tytuł i dokładna data premiery książki premiery zostaną ujawnione w niedalekiej przyszłości.

Niedawno Michael Stipe ogłosił, że za kilka tygodni, podczas MoogFest, zaprezentuje kompozycję, która stanowić będzie soundtrack do multimedialnej instalacji. Impreza odbędzie się w dniach 18-21 maja w Karolinie Północnej. W festiwalu udział biorą także Animal Collective, Flying Lotus czy Jessy Lanza.

Ostatnia pozycja w dyskografii grupy R.E.M. to wydana w roku 2011 "Collapse Into Now". Albumy kapeli rozeszły się w nakładzie ponad 85 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca