Muzyka

The Kelly Family za rok wystąpią w Polsce

Zespół The Kelly Family, który niedawno ogłosił powrót na scenę, wiosną przyszłego roku odwiedzi trzy polskie miasta - Gdańsk, Łódź i Kraków.
The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych muzycznych rodzin świata. Mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach. Po raz pierwszy od 1999 roku, rodzina Kelly powróciła do występów na żywo, promując nowy album "We Got Love". Płyta trafiła do sprzedaży 24 marca i zawiera pięć zupełnie premierowych utworów oraz największe hity zespołu w nowych aranżacjach. Podczas koncertów nie zabraknie najsłynniejszych piosenek, takich jak "An Angel", "I Can't Help Myself" czy "Santa Maria".

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem - na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut! Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast.

Oto harmonogram polskich występów:
6 kwietnia 2018 - Ergo Arena Gdańsk/Sopot
7 kwietnia 2018 - Atlas Arena Łódź
8 kwietnia 2018 - Tauron Arena Kraków

Sprzedaż biletów rusza w piątek 31.03 o godz. 14:00 na Eventim.pl.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca