Muzyka

Nieznana piosenka Syd z The Internet

Wokalistka neo-soulowego zespołu The Internet, Sydney "Syd" Bennett, zaprezentowała nagranie, które nie zmieściło się na jej solową płytę.
Longplay zatytułowany "Fin" trafił do sprzedaży w lutym 2017 roku. Podczas sesji powstała piosenka "Treading Water", która ostatecznie nie zmieściła się w zestawie. Artystka jednak postanowiła podzielić się kawałkiem, którego producentami są Steve Lacy i Ronald "Flip" Colson. Numer można znaleźć w serwisie SoundCloud.

Syd The Kyd i Matt Martians zaczynali The Internet jako duet w 2011 roku, wydając debiutancki album "Purple Naked Ladies", który nie tylko przyciągnął uwagę świetną muzyką, ale również odważnymi tekstami wokalistki, która poruszała w nich tematykę własnej seksualności. Dwa lata później do sprzedaży trafiła druga płyta, "Feel Good", stworzona już przez poszerzony skład zespołu, która ugruntowała pozycję The Internet jako nowej twarzy undergroundowego brzmienia. Ogrom talentu, który składa się na potencjał zespołu pozwolił im nagrać longplay "Ego Death" (2015), który postawił ich w jednym szeregu z The Weekndem i Miguelem, jako że cała trójka została nominowana do nagrody Grammy w tej samej kategorii.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca