Muzyka

The Rasmus z nową piosenką przyjeżdża do Polski

Po pięciu latach zespół The Rasmus wraca na koncerty do Polski. Mająca na swoim koncie ponad cztery miliony sprzedanych płyt rockowa formacja z Finlandii zagra 12 listopada w warszawskiej Stodole i dzień później w krakowskim Kwadracie.
Grupa, która zasłynęła przebojem "In The Shadows" przyjedzie z całkiem nowym singlem, "Paradise". Numer nagrany i zmiksowany został w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. - Raj jest rzeczą względną - mówi o nagraniu frontman, Lauri Ylönen. - To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.
Utwór można znaleźć tutaj.

Zespół The Rasmus powstał w roku 1994 w jednym z liceów w Helsinkach. Debiut grupy, "Peep" z 1995 roku, okazał się prawdziwą rewelacją fińskiej sceny, błyskawicznie zdobywając złoto za rekordową sprzedaż. Za "Playboys" (1997), drugi krążek, członkowie The Rasmus otrzymali Emmę, fiński odpowiednik nagrody Grammy. Największy sukces odnieśli za sprawą płyt "Into" (2001) i przede wszystkim "Dead Letters" (2003), z której pochodzi hit "In the Shadows".

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy.

Bilety na polskie koncerty w cenach 99 zł (parter) i 129 zł (balkon, dostępny jedynie w klubie Stodoła) trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00 i dostępne będą na LiveNation.pl.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca