Muzyka

Aktor z "Artystów" w "Miłostkach" Darii Zawiałow

Daria Zawiałow zaprezentowała teledysk do piosenki "Miłostki". W klipie wystąpił Tomasz Nosiński, polski aktor znany ze znakomicie ocenionego serialu "Artyści".
- Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój - mówi artystka. - Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich - traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę do samej warstwy muzycznej, która jest dość mroczna.

Klip wyreżyserował Karol Łakomiec. W roli pary pojawiają się właśnie Daria i Tomasz Nosiński. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Piosenka pochodzi z albumu "A kysz!", którą Zawiałow wydała w marcu 2017 roku. Płytę promowały już wcześniej single "Malinowy Chruśniak" i "Kundel bury".

Daria Zawiałow to pewna siebie młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Dokładnie wie, w jakim kierunku muzycznym chce zmierzać. Śmiało można ją zamieścić wśród najciekawszych odkryć polskiej sceny alternatywnej.

Tomasz Nosiński przed "Artystami" wystąpił m.in. w filmach "Doktor Faustus" i "Sandland".źródło: megafon.pl
przysłano: 3 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca