Muzyka

VII Konferencja Muzyczna Audioriver już w tę sobotę

W najbliższą sobotę o 10:00 ruszy łódzka edycja Konferencji Muzycznej Audioriver, która w tym roku zajmie się kwestiami profesjonalnej organizacji wydarzeń, emigracji artystów oraz skutecznej komunikacji mailowej i telefonicznej. Ogłoszeni zostaną także laureaci nagród MUNOLUDY 2016, a wszystko to zostanie zwieńczone imprezą z Patricem Bäumelem w klubie OHM. Na Konferencję zostało już bardzo niewiele biletów, a wejściówki na afterparty są w promocyjnej cenie tylko do końca piątku. Partnerem obu wydarzeń jest marka BURN Energy.

 

 „Konferencja Muzyczna to zawsze dla nas wielkie święto i radość” - mówi rzecznik prasowy festiwalu Audioriver, Łukasz Napora. „Muzyka i kwestie biznesowe oraz społeczne z nią związane bardzo nas pasjonują i cieszymy się, że możemy się spotkać w ciekawym gronie, by o tych sprawach porozmawiać. Bardzo często dochodzimy w ten sposób do ważnych wniosków, które pomagają potem w pracy nie tylko publiczności konferencji, ale i nam samym.”

 

W tym roku organizatorzy postawili przed sobą kilka celów. Pierwszym panelem odsłonią kulisy pracy kilku bardzo liczących się na scenie organizatorów wydarzeń muzycznych. Będzie reprezentant Audioriver, czyli największego polskiego festiwalu z muzyką elektroniczną, manager Projektu Lab, czyli najlepszego klubu 2015 roku wg czytelników portalu muno.pl oraz przedstawiciel agencji Go Ahead, która od teraz do listopada ma już ogłoszone ponad 30 koncertów i jeden festiwal. Do tego składu dołączył niedawno także reprezant łódzkiej sceny, czyli Kamil Ginee Ginglas znany m.in. z prowadzenia 175BPM - Drum & Bass.

 

Drugim celem Konferencji jest odpowiedzenie na bardzo aktualne i ważne społecznie pytanie: czy warto emigrować w poszukiwaniu kariery? Pytanie „czy zagranicą jest lepiej?” nie zostanie jednak zadane wyłącznie Polakom, którzy poza ojczyzną znaleźli sukces w biznesie muzycznym, ale
i Brytyjczykom, którzy to samo osiągnęli w naszym kraju.

 

Cel trzeci to pomoc osobom, które nie mają profesjonalnej wiedzy o skutecznej komunikacji. Jak rozpocząć rozmowę telefoniczną, by złapać uwagę osoby, dla której mamy jakąś propozycję? Jak sprawić, by przeczytała więcej niż temat naszego maila? Jak ten temat powinien brzmieć? Na te inne pytania odpowie trenerka biznesowa, Magdalena Puchalska.

 

Cel czwarty: zintegrować liderów polskiej sceny elektronicznej, którzy przyjadą na galę rozdania nagród przyznawanych przez portal muno.pl. To właśnie w sobotę na konferencji poznamy laureatów w takich kategoriach, jak DJ/Producent, Festiwal czy Odkrycie Roku.

 

Piąty cel stawiamy już nie konferencji, a afterparty. Tym celem jest stworzenie namiastki tego, co czeka nas w ostatni weekend lipca w Płocku. A czekają nas wyborni artyści, grający dla wyjątkowej publiczności i właśnie tego możecie się spodziewać także na naszej wieczornej imprezie w Łodzi, która będzie jednocześnie otwarciem klubu OHM” – dodaje Napora.

 

Wejściówki na afterparty dostępne są w promocyjnej cenie 20 zł tylko do końca piątku, a znajdziecie je w salonach Empik oraz na www.ebilet.pl. W przypadku konferencji przedsprzedaż może się okazać jedyną opcją na zdobycie biletu, ponieważ zostało już bardzo niewiele wejściówek.

 

Szczegółowy program i listę bohaterów obu wydarzeń znajdziesz na www.audioriver.pl

 

 

***

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne
w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają
z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

 

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

 

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Agents Of Time live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, Dax J, DJ Storm, Emperor, High Contrast live, Hugh Hardie, Keeno, Killbox (Ed Rush & Audio), KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, S.P.Y, Solomun, Tale Of Us, The Erised, Vitalic - ODC live, We Draw A.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca