Muzyka

Ty Segall jest wiewiórką ze "Zwierząt" HBO

Rockowy muzyk Ty Segall zaprezentował piosenkę, którą nagrał do animowanego serialu "Zwierzęta" ("Animals") stacji HBO.
Bohaterami są pogardzane przez wszystkich stworzenia zamieszkujące najbardziej wrogie zwierzętom środowisko - Nowy Jork. Okazuje się, że cierpiące z powodu zawodów miłosnych szczury, kwestionujące swoją tożsamość płciową gołębie lub przeżywające kryzys wieku średniego pluskwy, wdają się w tak samo niezręczne rozmowy, moralne dwuznaczności i równie boleśnie jak ludzkim mieszkańcom miasta dokucza im egzystencjalny lęk.

Ty Segall pojawił się w ostatnim odcinku drugiego sezonu jako... wiewiórka. Razem ze swoim zespołem wystąpił na weselu i wykonał nową piosenkę. Utworu można posłuchać pod tym adresem.

W nowym sezonie produkcji HBO zagrało się już sporo muzyków w tym Solange, Kim Gordon, Big Sean, Usher czy Ice-T. W pierwszym sezonie wystąpił Kurt Vile, który także wcielił się w wiewiórkę i również zaśpiewał piosenkę.

Animacje do serialu powstały we współpracy ze Starburns Industries - studia stojącego m.in. za "Anomalisą" Charliego Kaufmana.

Ty Segall to amerykański multiinstrumentalista, autor piosenek i producent. Działa solo, a także z zespołami Fuzz, Broken Bat and GOGGS. Ostatni longplay to imienne dzieło wydane w styczniu 2017 roku. W marcu tego roku wypuścił EP-kę "Sentimental Goblin".Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca