Muzyka

Ekstaza według Full Of Hell

Amerykańska formacja Full Of Hell, która w lipcu 2017 roku przyjedzie na koncerty do Polski, opublikowała teledysk do tytułowej kompozycji z zapowiadanej na 5 maja płyty "Trumpeting Ecstasy".
Za niepokojący, czarno-biały wideoklip odpowiadają Jordan Musheno i Ian Killian. Efekt ich pracy można poznać tutaj.

Delikatny żeński głos w piosence należy do jednego z gości na albumie, kanadyjskiej wokalistki Nicole Dollanganger. Noise'owe fragmenty podłożył Lee Buford, a na gitarze basowej zagrał znany z Converge Kurt Ballou (który jest też producentem). Właśnie u niego, w God City Studios, zarejestrowano piosenki na płytę "Trumpeting Ecstasy".

Wśród gości na płycie są ponadto: Aaron Turner (Sumac/Old Man Gloom/Mamiffer/Isis), Nate Newton (Converge/Old Man Gloom), Andrew Nolan (Column Of Heaven/The Endless Blockade).

Promując płytę, Full Of Hell dotrą także do Polski. 3 lipca zagrają w Poznaniu (Pod Minogą), a 4 lipca w Warszawie (Pogłos).

Tracklista:

1. Deluminate
2. Branches Of Yew
3. Bound Sphinx
4. The Cosmic Vein
5. Digital Prison
6. Crawling Back To God
7. Fractured Quartz
8. Gnawed Flesh
9. Ashen Mesh
10. Trumpeting Ecstasy
11. At The Cauldron's Bottom

Poprzednie samodzielne wydawnictwo kapeli, która w swojej muzyce łączy element noise'u, grind core'a, powerviolence i sludge'u, to "Rudiments Of Mutilation" z 2013 roku. Full Of Hell ma na koncie współpracę między innymi z ikoną noise'u, Merzbowem.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca