Muzyka

Nowy album Marilyn Manson

Na walentynki tego roku mieliśmy doczekać się nowej płyty zespołu Marilyn Manson. Tak się jednak nie stało. Zmianie uległa nie tylko data premiery, ale i tytuł.
Krążek mieliśmy poznać jako "Say10". Teraz jednak charyzmatyczny lider kapeli wyjawił, że do sklepów wydawnictwo trafi pod tytułem "Heaven Upside Down". Materiał podobno jest już gotowy i powinniśmy się nim cieszyć jeszcze w tym roku.

Rockman utrzymuje, że dzieło ma być utrzymane w klimacie najważniejszych płyt Marilyn Manson, "Antichrist Superstar" i "Mechanical Animals". - Nie chciałem się cofać, po prostu zatoczyłem pełne koło - wyjaśnia.

Marilyn Manson zagra na festiwalu Metal Hammer, który odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku. Nie wiadomo jeszcze, czy w repertuarze znajdzie się miejsce na premierowe nagrania.

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson "The Pale Emperor".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca