Muzyka

Jack White pisze książkę dla dzieci

Jack White postanowił spróbować sił jako autor. Rockman przygotował wydawnictwo adresowane do najmłodszych.
Wypełniona obrazkami książka nosi tytuł "We're Going To Be Friends". Dzieło inspirowane jest piosenką The White Stripes o tym samym tytule. Bohaterką jest Suzy Lee i jej przyjaciel. Elinor Blake odpowiada za ilustracje. Premierę wyznaczono na 7 listopada.

Nagranie "We're Going To Be Friends" można przypomnieć sobie na YouTube. Z kolei tutaj znajdują się szczegółowe informacje dotyczące książki, w tym zaprezentowana okładka.

Jack White to amerykański rockman o polskich korzeniach. Rodzina jego matki pochodziła z Polski, on sam urodził się w Detroit. Sukces i uznanie zdobył, współtworząc duet The White Stripes, którego przebój "Seven Nation Army" wybrzmiewa na wszystkich stadionach sportowych. Artysta współtworzy również kapele The Raconteurs i The Dead Weather oraz stoi na czele wytwórni Third Man. Ostatnio otrzymał nominację do Grammy za nagrany z Beyoncé numer "Don't Hurt Yourself". Jego ostatni solowy longplay to "Lazaretto" z czerwca 2014 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca