Muzyka

Johnny Jewel komponuje dla Rashidy Jones i Jamesa Franco

Johnny Jewel znany z zespołu Chromatics przygotował kolejny soundtrack, tym razem do filmu "Don't Come Back From the Moon" z Rashidą Jones i Jamesem Franco.
Dzieło opowiada o małym miasteczku, które zmienia się w opuszczone miejsce niczym ze snu, po tym jak koleni mężczyźni zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach, pozostawiając swe dzieci.

W obrazie występują James Franco, Rashida Jones i Jeffrey Wahlberg. Niezależny dramat jest reżyserskim debiutem Bruce'a Thierry'ego Cheunga.

Johnny Jewel i grupa Chromatics wystąpili w dwugodzinnym premierowym odcinku cyklu "Twin Peaks" Davida Lyncha. Ich muzyka znajdzie się też na soundtracku do serialu, który ukaże się 8 czerwca.

Johnny Jewel to amerykański producent, kompozytor i artysta sztuk wizualnych. Na scenie obecny jest od połowy lat 90. W 2015 roku zrealizował soundtrack do filmu "Lost River" Ryana Goslinga.

Chromatics łączą synthpopowe dźwięki i postpunkową stylistykę, dodając wpływy italo disco. Ich utwory można było usłyszeć w serialach "Plotkara" czy "Bates Motel" oraz filmie "Drive". Ostatni longplay formacji z Portland to "Kill for Love" z marca 2012 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca