Muzyka

Sting zaśpiewa w Krakowie

Sting wraca do Polski i 12 października wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Muzyk odwiedzi nasz kraj w ramach 57th & 9th World Tour.
Gitarowa, rockowa trasa wystartowała w Ameryce Północnej, zawitała do Europy, Ameryki Środkowej i Południowej, obecnie cieszy fanów w Azji, a następnie powróci do Europy. Dzisiaj ogłoszono dodanie nowych dat koncertów w Austrii, Estonii, na Litwie, w Polsce, na Węgrzech i w Macedonii. Kolejne europejskie koncerty będą jeszcze ogłaszane.

Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.

Na żywo artyści promować będą longplay "57th & 9th" z listopada 2016 roku. Z płyty pochodzi singel "Inshallah", którego można posłuchać tutaj.

Bilety na koncert w Krakowie w cenach od 229 z wejdą do sprzedaży w piątek, 2 czerwca o 10.00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony ruszy w środę, 31 maja o 10.00 na LiveNation.pl.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca