Muzyka

Nowy teledysk zespołu Proces

Tworzące eklektyczny rock trio Proces zaprezentował teledysk do nowego singla "Kierat".
- W wymiarze tekstowym numer jest jednoznaczny - czytamy w komunikacie. - Dotyka problemu wielu osób, czy w zasadzie społeczeństw tak zwanych państw rozwiniętych. Praca w korporacji nierzadko przybiera groteskowe formy, wypełniając całą przestrzeń życiową jednostek, organizując im życie, zasady zachowania, nawet narzucając sztuczny język, żargon firmowy. To frustrujące. A frustracje wynikające z utrwalania takiego modelu życia bywają dramatyczne w skutkach. Tę złość, bezsilność i beznadzieję czuć rozmowach młodych ludzi, w barach, na ulicach, na portalach społecznościowych. Pocieszającą konkluzją jest fakt, że możemy zagospodarować nasz czas na życie, nie tylko na pracę, niezależnie od tego jak bardzo pracodawcy wmawiają nam, że to niemożliwe. Tak, żeby to życie nie przypominało kieratu, tylko...życie.

Klip do piosenki zrealizował Przemysław Partyka. Nawiązujące do tekstu wideo można obejrzeć tutaj.

Zespół powstał w 2015 roku w Warszawie. Po ponad dwóch latach spędzonych w studio grupa podpisała kontrakt płytowy z Agencją Muzyczną Polskiego Radia, który zaowocował powstaniem debiutanckiego albumu "Łzy".

Lider grupy - Piotr Połać, to jeden z założycieli popularnego zespołu Bracia Figo Fagot.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca