Muzyka

Nowa płyta Hercules Love Affair i singel z Sharon Van Etten

Sharon Van Etten na brak zajęć nie może narzekać. Do sieci trafił właśnie utwór tanecznej formacji Hercules & Love Affair z jej udziałem.
Zespół, który wystąpi na tegorocznej odsłonie festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice, zapowiedział nową płytę. Album zatytułowany "Omnion" ukaże się 1 września. Wydawnictwo promuje numer tytułowy z eterycznym wokalem Sharon Van Etten. Nagrania można posłuchać tutaj.

Wśród gości na krążku pojawią się ponadto Faris Badwan z The Horrors, Hamed Sinno z Mashrou' Leila, Sísý Ey, Rouge Mary i Gustaph.

Oto tracklista:
1. Omnion (feat. Sharon Van Etten)
2. Controller (feat. Faris Badwan)
3. Rejoice (feat. Rouge Mary)
4. Are You Still Certain
(feat. Mashrou´ Leila)
5. Running (feat. Sisy Ey)
6. Fools Wear Crowns
7. Lies (feat. Gustaph)
8. Wild Child (feat. Rouge Mary)
9. My Curse and Cure (feat. Gustaph)
10. Through Your Atmosphere (feat. Faris Badwan)
11. Epilogue (feat. Gustaph)

Hercules & Love Affair to amerykańska grupa założona przez producenta Andy'ego Butlera. Brzmienie grupy oscyluje wokół uczuciowego nowojorskiego disco i klasycznego house'u. Sukces przyniósł im singel "Blind" nagrany z Anohni. Poprzedni album to "The Feast of the Broken Heart" z 2014 roku.

Tauron Nowa Muzyka, gdzie wkrótce wystąpi formacja, odbędzie się między 6-9 lipca 2017 roku w katowickiej Strefie Kultury.

Sharon Van Etten ostatnio pojawiła w serialu "Miasteczko Twin Peaks", a także wzięła udział w nadchodzącej płycie Lee Ranaldo z Sonic Youth. Dorobek indiefolkowej artystki zamyka "Are We There" z maja 2014 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca