Muzyka

Adele odwołała ostatnie koncerty

Adele, która niedawno zapowiadała, że może już nigdy nie wrócić do koncertowania, niespodziewania odwołała dwa ostatnie koncerty w Londynie. Powodem, zły stan zdrowia gwiazdy.
Wokalistka właśnie była na finiszu obejmującej 123 koncerty trasy, gdy zawiodły najwyraźniej mocno nadwyrężone struny głosowe. - Zgodnie z zaleceniem lekarza po prostu nie mogę wystąpić w ten weekend - czytamy w komunikacie artystki. Pełen żalu i smutku list do fanów można znaleźć na Twitterze.

Odwołane zostały koncerty zaplanowana na 1 i 2 lipca na Wembley Stadium.

- Koncertowania jest specyficzną sprawą i nie do końca mi pasuje - tłumaczyła niedawno Angielka. - Jestem typem domatorki, radość sprawiają mi małe rzeczy. Poza tym jestem histeryczką i mam koszmarną historię koncertowania. (...) Wyruszyłam w tę trasę dla was, z nadzieją, że będzie to miało na was taki wpływ, jak na mnie miały występy moich ulubionych wykonawców.

Adele ma na koncie trzy długogrające krążki "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca