Muzyka

44 piosenki w filmie "Baby Driver"

Na kilka dni przede premierą filmu "Baby Driver" można zapoznać się z wszystkimi piosenkami, które wypełniają napędzaną muzyką produkcję.
Na soundtracku znalazło się 30 utworów, ale w samym obrazie jest ich ponad 40. Serwis ThePlaylist.net przygotował pełne zestawienie wszystkich numerów z obrazu "Baby Driver". Lista, na której są nagrania Run The Jewels, T. Rex, Becja, R.E.M. czy premierowe Sky Ferreiry i Danger Mouse'a, znajduje się tutaj.

Bohaterem "Baby Driver" jest przestępca o ksywce Baby (w tej roli Ansel Elgort), którą otrzymał z uwagi na młody wygląd. Specjalizuje się on w prowadzeniu aut i zapewnieniu ucieczki po napadach na bank.

Kevin Spacey wciela się w kryminalnego bossa, Doca. Wśród ludzi pracujących dla niego znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx) i podejrzliwy Griff (Jon Bernthal). Ponadto Lily James gra ukochaną głównego bohatera, Deborah a Sky Ferreira jego matkę. Trailer znajduje się pod tym adresem.

Edgar Wright wyreżyserował film, a także jest autorem scenariusza. Premierę, również w Polsce, wyznaczono na 7 lipca.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca