Muzyka

Audioriver: Rozpiska w szczegółach i jednodniowe bilety

Do festiwalu Audioriver zostały niecałe cztery tygodnie i organizatorzy właśnie zaprezentowali program na poszczególne dni oraz wprowadzili bilety jednodniowe na piątek i sobotę.
- Zdecydowana większość naszej publiczności zaopatruje się w karnety dwu- i trzydniowe, ale są też takie osoby, które albo nie mogą przyjechać na cały festiwal albo są zainteresowane tylko kilkoma konkretnymi koncertami - mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. - To właśnie dla nich wprowadzamy bilety jednodniowe i podajemy podział na dni i sceny, by mogli podjąć decyzję, którą wejściówkę kupić.

Program można znaleźć pod tym adresem.

Bilety na piątek i sobotę są w tej samej cenie 150 zł. Warto pamiętać, że w odróżnieniu od karnetu dwudniowego za 230 zł, wejściówka jednodniowa jest jednorazowa i traci ważność po opuszczeniu terenu festiwalu. To samo dotyczy biletów na Sun/Day, które dostępne są w cenie 60 zł. Jeśli chodzi o Sun/Day dla dzieci poniżej 10 roku życia będących pod opieką rodziców, wstęp na to wydarzenia będzie bezpłatny.

- Od lat mamy wiele pytań o możliwość przychodzenia na Audioriver z dziećmi, ale plaża nocą nie wydawała nam się nigdy najlepszym miejscem dla najmłodszych, ze względu na późną porę koncertów, dużą liczbę ludzi czy głośną muzykę - argumentują organizatorzy. - Ale Sun/Day to już wydarzenie o innym charakterze: odbywające się w ciągu dnia, w pięknym parku, w piknikowej atmosferze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaszczepiać dzieciom miłość do muzyki właśnie w takich okolicznościach przyrody. Taką możliwość dajemy tylko rodzicom lub prawnym opiekunom, którzy na bramce będą musieli pokazać stosowne dokumenty.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku - na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Udział w imprezie potwierdzili m.in. Baasch, Boys Noize, Carl Craig, High Contrast, Mount Kimbie, Birdy Nam Nam i Vitalic.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca