Muzyka

Kristen Bell śpiewa, żeby ratować planetę

Kristen Bell zaśpiewa piosenkę, którą usłyszymy w dokumencie "Chasing Coral" w reżyserii docenionego na festiwalu Sundance Jeffa Orlowskiego.
Utwór, który wykona Bell nosi tytuł "Tell Me How Long". Jego kompozytorami są Dan Romer i Teddy Geiger. Piosenka będzie apelem dotyczącym zmian klimatycznych i dewastacji raf koralowych.

Produkcja pokazywana będzie na platformie Netflix. Jest to kontynuacja innego dokumentu Jeffa Orlowskiego - "Chasing Ice" z 2012 roku. Obraz ten walczył o Oscara dla najlepszej piosenki za utwór "Before My Time" J. Ralpha, wykonany przez Scarlett Johansson i Joshuę Bella.

- Film "Chasing Coral" zainspirował mnie i poruszył swoją nadzieją dla naszej planety - komentuje Kristen Bell. - Czuję się za nią odpowiedzialna i uważam, że powinnam robić wszystko, co w mojej mocy, żeby o nią dbać. Jestem zaszczycona, że mogłam użyczyć swojego głosowi piosence, która zostanie wykorzystana w dokumencie. Mam nadzieję, że przyczyni się on do podjęcia prawdziwych działań w imię ochrony klimatu i naszej globalnej społeczności. Będzie częścią walki o lepszy świat dla naszych dzieci.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun "Chasing Coral".

Przed kamerą Kristen Bell mogliśmy ostatnio oglądać m.in. w "Szefowej" i "Złych mamuśkach".

źródło: megafon.pl
przysłano: 6 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca