Muzyka

Nowe, drastyczne brzmienie The Script

Po dwóch latach przerwy irlandzka grupa The Script wróciła z nowym nagraniem i nowym brzmieniem, które prawdopodobnie zaskoczy fanów.
- To zdecydowania dla nas krok naprzód - mówią muzycy. - Jestem pewien, że dla wielu ludzi to brzmienie może być na początku drastyczne. Jeśli jednak wysłuchacie wszystkich 60 piosenek, które dotąd wydaliśmy, przekonacie się, że to powolny rozwój.

Wybitnie popowa, niemal boysbandowa piosenka nosi tytuł "Rain", a można jej posłuchać tutaj.

Pierwszy album zespołu, zatytułowany po prostu "The Script", został wydany w sierpniu 2008 roku i od razu podbił serca mieszkańców Wysp. Promujące go single szybko stały się hitami rozgłośni radiowych oraz muzycznych stacji telewizyjnych. Podczas pierwszej trasy koncertowej, grupa wystąpiła w 147 różnych częściach świata, promując płytę i inspirując się do stworzenia materiału na kolejny krążek "Science & Faith". Album zadebiutował na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Irlandii i Wielkiej Brytanii, rozchodząc się w pierwszym tygodniu w nakładzie ponad 70 tysięcy egzemplarzy. Czołowe miejsca zajął również na australijskich i europejskich listach. Kolejna płyta, o tytule "#3" w samej Wielkiej Brytanii sprzedała się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy, tym samym pokrywając się platyną. Ostatnią w dorobku jest "No Sound Without Silence" z 2014 roku.

The Script dotąd łączyli hip-hop, rock, R'n'B oraz pop, tworząc romantyczne ballady, a także energetyczne, popowe utwory i mocne, rockowe kawałki. https://www.youtube.com/watch?v=-iA-MHxa8C8Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca