Muzyka

Stwórz utwór na reedycję płyty "Kayah i Bregović"

We wrześniu ukaże się reedycja wspólnego albumu Kayah i Gorana Bregovića. Utalentowani fani duetu będą mogli stać się częścią wznowienia. Właśnie ogłoszono wyjątkowy konkurs.
Konkurs "Kayah i Bregović REWORK" ruszył na platformie 2track. W jego ramach twórcy mają szansę stworzyć własne aranżacje do trzech utworów z płyty duetu. Do wykonania zadania konkursowego twórcom zostały udostępnione linie wokalne Kayah do utworów "Tabakiera", "To nie ptak" oraz "Spij kochanie śpij". Linie wokalne muszą pozostać niezmienione.

W konkursie zostaną wyłonione 3 zwycięskie prace, które w znajdą się na specjalnej reedycji płyty "Kayah i Bregović". Poza zaszczytnym miejscem na reedycji płyty "Kayah i Bregović", organizatorzy przewidzieli również nagrody rzeczowe - bony na zakupy w sklepach Superdry o łącznej wartości 5 000 zł oraz półroczną subskrypcję w TIDAL.

Konkurs trwa do 31 lipca. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Kayax, portalu 2track oraz sami artyści.

"Kayah i Bregović" to kultowa płyta w historii polskiej muzyki. Wydany w 1999 roku album sprzedał się w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych, m.in. 3 Fryderyki i 4 Superjedynki. Z wydawnictwa pochodzi hit "Prawy do lewego", który można przypomnieć sobie tutaj.

Jesienią muzycy zagrają w następujących miastach:

14.09.2017 (czwartek) - Łódź, Wytwórnia
15.09.2017 (piątek) - Gdynia, Gdynia Arena
16.09.2017 (sobota) - Szczecin, Azoty Arena
18.09.2017 (poniedziałek) - Poznań, MTP II
19.09.2017 (wtorek) - Wrocław, Hala Orbita
21.09.2017 (czwartek) - Kraków, Hala Wisły
22.09.2017 (piątek) - Warszawa, Progresja

Bilety: Biletomat.pl:, Eventim.pl, eBilet.pl, Empik, Media Markt, Saturn.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca