Muzyka

Jada Pinkett Smith sprzedawała narkotyki, gdy poznała Tupaca

Jada Pinkett Smith po raz pierwszy szczerze opowiedziała publicznie o swej relacji z raperem Tupakiem.
Gwiazda wyjawiła, że sprzedawała narkotyki, kiedy poznała twórcę "All Eyez On Me".

- Kiedy się poznaliśmy, byłam dilerką - powiedziała. - Nie chcę się wdawać w szczegóły, bo piszę o tym książkę, ale tak to się zaczęło. Ja próbowałam wyjść z tego życie, a on w nie wchodził. Nasze drogi się rozeszły. Pomyślałam, że kiedyś zrobię dla Paca to, co on zrobił dla mnie - czyli ocalę go. Tak się jednak nie stało. To coś, z czym muszę teraz żyć.

Aktorka, obecnie żona Willa Smitha, skrytykowała niedawno film "All Eyez On Me", będący biografią Tupaca.

Aktorka doceniła pracę aktorów, Demetriusa Shippa Jr. i Kat Graham, ale miała zastrzeżenia dotyczące scenariusza. - Przedstawienie mojego związku z Pakiem jest bolesne - napisała na Twitterze. - Nigdy nie byłam na koncercie Paca na jego życzenie. Nigdy nie kłóciliśmy się na backstage'u. Pac nie pożegnał się ze mną przed wyjazdem do LA. Wyjechał nagle i nie z uwagi na karierę. Nigdy nie przeczytał mi tego wiersza. Nie wiedziałam, że istniał, dopóki nie przeczytałam go w jego książce. Wybaczcie, ale mój związek z Pakiem jest dla mnie zbyt ważny, by sceny z "All Eyez On Me" można uznać za prawdziwe.

Wspomniany wiersz trafił do wydanej w 2000 roku książki "The Rose That Grew From Concrete".

Jada Pinkett Smith przyjaźniła się z Tupakiem od szkoły średniej. Aktorka ostatnio zagrała w komedii "Girls Trip".

Tupac sprzedał 75 milionów płyt na całym świecie. Jego wydawnictwa "All Eyez on Me" i "Greatest Hits" są wśród najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych. Był twórcą przeboju "California Love" z Dr. Dre i Rogerem Troutmanem. Legendarny raper zagrał m.in. w filmach "Juice", "Nad obręczą", "Bullet", "Klincz" oraz "Gangsterskie porachunki".

Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas. Według śledztwa przeprowadzonego przez gazetę "Los Angeles Times", morderca został wynajęty przez Notoriousa B.I.G.-a.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca