Muzyka

Sonia Stein prezentuje utwór "Suit Me Best"!

Sonia Stein zaprezentowała lyric video do swojego najnowszego singla „Suit Me Best”. Artystka, która jest z pochodzenia Polką,mieszka i tworzy w Londynie. „Suit Me Best” to już trzeci ujawniony utwór, z czterech, które znajdą się na nadchodzącej EP-ce zatytułowanej „One of Those Things”. Ep-ka dostępna będzie w formie cyfrowej od 16 sierpnia 2017 r. Za produkcję wydawnictwa odpowiada Liam Howe (FKA Twigs, Adele, Jessie Ware).

 

„Suit Me Best” opowiada o innym, bardziej skomplikowanym podejściu do związku. „To była sytuacja, która nie powinna się wydarzyć” wyjaśnia Stein. Utworu można posłuchać tutaj: https://lnk.to/SoniaStein-SMB-LyricVideo

Wcześniejsze single z tej EP-ki to „Lotta U” i „One Of Those Things”, który ma w tej chwili ponad 700 000 odtworzeń na YouTube i który pojawił się na najbardziej wpływowych play listach na Spotify (m. in. Pop Justice i Disco Naiveté).

 

Pomimo ciągłego przemieszczania się pomiędzy kontynentami (Berlin,Londyn, Polska i Ameryka), muzyka, którą tworzy Sonia Stein ma jednorodne korzenie. Artystka tworzy utwory, które pełne są emocjonalnych złożoności.

 

WONDERLAND MAGAZINE napisał o artystce: „Przygotujcie się na to, że wyrwie Was z butów. Sonia Stein to głos, który was zahipnotyzuje”.

 

Lista utworów „One of Those Things”:

1. One Of Those Things

2. Lotta U

3. Suit Me Best

4. Sixes & Sevens


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca