Muzyka

Rafał Brzozowski poprowadzi "Koło fortuny"

Powraca popularny teleturniej "Koło fortuny". Nową edycję poprowadzi popularny piosenkarz, Rafał Brzozowski.
"Koło fortuny" po 8 latach wraca na antenę Telewizji Polskiej. Gospodarzem został Rafał Brzozowski, który zwyciężył w castingu. - Ten program ma być zupełnie inny niż ten, który był - zapewniał gwiazdor w "Pytaniu na śniadanie". - Będzie muzyka na żywo, niesamowita interakcja z publicznością. I chyba dlatego, że będę mógł nieco pośpiewać i pobawić się w studiu z publicznością - przede wszystkim będzie to znakomita zabawa - to dlatego zapadła decyzja, że wygrałem ten casting.

Muzyk pokonał podobno mocną konkurencję. Współprowadząca show, która dopiero zostanie wybrana, będzie nie tylko odsłaniała literki, ale też tańczyła czy rozmawiała z uczestnikami.

Kilka dni wcześniej Brzozowski zaprezentował nowy singel "Już wiem", który wraz z teledyskiem można sprawdzić tutaj. Udział w "Kole fortuny" podobno nie przeszkodzi artyście w pracy nad nową płytą.

Rafał Brzozowski zasłynął udziałem w programie "The Voice of Poland". Jego debiutancki album "Tak blisko" pokrył się platyną. Piosenka wokalisty "Na dobre masz zawsze mnie" wykorzystana została na napisach końcowych serialu "Na dobre i na złe". W listopadzie 2014 roku Rafał Brzozowski wydał swój ostatni solowy krążek "Na święta". Rok później ukazał się zestaw "Borysewicz & Brzozowski"., a w listopadzie 2016 "Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy".

"Koło fortuny" nadawane było w latach 1992-1998, a następnie 2007-2009. Prowadzącymi byli Wojciech Pijanowski, Jerzy Bończak, Andrzej Kopiczyński, Paweł Wawrzecki, Stanisław Mikulski i Krzysztof Tyniec.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca