Muzyka

Nowa, złota trasa Krzysztofa Zalewskiego

Krzysztof Zalewski, którego singel "Polsko", właśnie dotarł na szczyt Listy Przebojów Trójki, zapowiedział jesienną trasę koncertową.
Podczas powakacyjnych występów muzyk nadal promować będzie swój album "Złoto", który ukazał się w listopadzie 2016 roku. Na płycie znalazły się takie przeboje jak "Miłość, miłość", "Luka", "Jak dobrze" z gościnnym występem Natalii Przybysz czy wspomniany "Polsko" z klipem z udziałem Daniela Olbrychskiego, który można obejrzeć tutaj.

- Z dziką przyjemnością zawiadamiam, że wraz z nadejściem jesieni wracamy do klubów - pisze wokalista na Facebooku. - Nieuniknione spsucie aury rekompensować będziemy dużą dawką "Złota", jak również nowymi aranżacjami starszych piosenek (sięgniemy też po te dawno niegrane) i paroma niespodziankami, nie tylko muzycznymi. Zapraszam serdecznie! Bądźcie z nami na drugiej części trasy "Złoto".

Oto harmonogram występów:
23 września - Toruń, Festiwal Transgresje
01 października - Ostrów Wlkp., OCK
14 października - Wrocław, Stary Klasztor
04 listopada - Łódź, Wytwórnia
05 listopada - Katowice, Mega Club
08 listopada - Kraków, Studio
24 listopada - Gdańsk, B90
25 listopada - Damasławek, Gminny Ośrodek Kultury
30 listopada - Warszawa, Palladium
01 grudnia - Lublin, Przestrzeń / Centrum Spotkania Kultur
08 grudnia - Zielona Góra, Kawon
09 grudnia - Szczecin, DK Słowianin
10 grudnia - Poznań, CK Zamek

Krzysztof Zalewski wygrał "Idola" w 2003, zaraz potem wydał płytę "Pistolet" i... zniknął. Przez ten czas jednak cały czas był obecny na scenie, rozwijał się, szlifował warsztat. Grał m. in. w zespole Nosowskiej oraz Hey, współtworzy Muchy i Japoto, grał z Brodką, skomponował wraz z Budyniem piosenki do filmu "Jeż Jerzy". Po wieloletniej przerwie wrócił z albumem "Zelig" w listopadzie 2013 roku. Współtworzył przebój "Armaty" projektu Męskie Granie Orkiestra. Zadebiutował też jako aktor na planie filmu "Historia Roja", gdzie zagrał tytułową rolę Mieczysława "Roja" Dziemieszkiewicza.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca