Muzyka

Najlepsze imprezy w Polsce - poznaj sceny Electronic Beats!

Zapracowani na co dzień od rana do nocy, zestresowani terminami, które gonią i klientami, którzy rzadko bywają zadowoleni… Znacie to skądś? Jakbyście siebie widzieli? To znak, że czas się wyluzować – a to zawsze wychodzi najefektywniej w rytmie dobrej muzyki. Gdzie w Polsce szukać najlepszych imprez i co jest gwarancją dobrej zabawy? Z pewnością warto sprawdzić sceny Electronic Beats!

Czym są sceny Electronic Beats?

 

Jeśli w Twoim sercu od lat gra muzyka klubowa, z pewnością słyszałeś kiedyś o jednym z najbardziej znanych portali internetowych jej poświęconych – T-Mobile Electronic Beats. To międzynarodowe przedsięwzięcie, które ma na celu zbieranie i przekazywanie szerokiej publiczności nowości ze świata muzyki elektronicznej, a przede wszystkim promować najbardziej wartościowe wydarzenia związane ze sceną klubową. Electronic Beats patronuje tylko wydarzeniom kulturalno-muzycznym najwyższej jakości. Gdzie więc tego lata warto wpaść, by przekonać się o tym na własne uszy?

 

Wrocław: T-Mobile Nowe Horyzonty – scena Arsenał


​Całkiem słusznie nazwę tę kojarzycie nie z muzyką, a z filmem. T-Mobile Nowe Horyzonty to odbywający się cyklicznie we Wrocławiu festiwal nowego kina, który prezentuje produkcje przekraczające granice konwencjonalnej kinematografii. Ale nie tylko, bo festiwalowicze będą mieli też okazję posłuchać świetnej elektroniki, która pojawi się w ramach klubu festiwalowego ulokowanego w średniowiecznym Arsenale Miejskim. Kogo będzie można posłuchać ze sceny Electronic Beats? Dla wielbicieli dubstepu zagrają np. legendarni Sherwood & Pinch, polską alternatywę dumnie reprezentować będą Mitch & Mitch, a amatorzy ambitnego hip-hopu ucieszą się z pewnością na wiadomość o koncercie braterskiego duetu Fisza Emade. Będzie się działo – warto wpadać do Wrocławia w pierwszych dwóch tygodniach sierpnia!

 

Białystok: Up To Date Festival

 

Drugi wrześniowy weekend najlepiej spędzić w Białymstoku, gdzie odbędzie się wówczas 8. już edycja Up To Date Festival. To wyjątkowe wydarzenie, które przez ostatnie siedem lat z małego, kameralnego festiwalu wyewoluowało w jeden z najciekawszych i najszerzej komentowanych muzycznych eventów w Polsce. Stawia się tu na eklektyzm, oryginalność i łączenie różnych sztuk. Można powiedzieć, że muzyka to tylko pretekst do inspirujących spotkań, które owocować będą jeszcze długo po zakończeniu festiwalu.

 

W panelu firmowanym przez T-Mobile Electronic Beats jednym z najciekawszych wydarzeń będzie z pewnością premierowy, szykowany specjalnie z myślą o białostockim festiwalu projekt łódzkiego rapera O.S.T.R., który znany jest z błyskotliwych tekstów i doskonale dopracowanych tracków. Artystą wartym uwagi jest też na pewno ekscentryczny Włoch Lorenzo Senni. Oprócz sceny Electronic Beats organizatorzy festiwalu przygotowali jak zwykle wydarzenia w ramach Centralnego Salonu Ambientu (koncerty w Operze i Filharmonii Podlaskiej), a także festiwalowy panel Technosoul. Wszystko to w Białymstoku 8 i 9 września – nie przegap okazji na przebojowe otwarcie jesiennego sezonu imprezowego!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca