Muzyka

Hollywood Undead na dwóch koncertach w Polsce

Zespół Hollywood Undead wraca do Polski. Formacja wystąpi 17 lutego 2018 w klubie Stodoła w Warszawie oraz dzień później we wrocławskim Centrum Koncertowym A2.
Amerykanie przyjadą do naszego kraju promować najnowszy album "Five".

- Jesteśmy pięcioma braćmi, a to nasz piąty album. Nic nie oddaje głębi muzyki, tak jak ta liczba. Numerologia to potężna siła. Kiedy mówimy "pięć" wszystko nabiera sensu. Odwołujemy się również do utworu "No. 5" z naszego pierwszego albumu. Co więcej, nawiązaliśmy w ten sposób do sekretnego fanklubu, który wspierał nas przez ostatnią dekadę. Ta liczba jest znacząca, tak jak znaczący jest dla nas ten moment. Nasi fani sprawiają, że czujemy się jak najważniejszy zespół na świecie. Ich zaangażowanie w naszą muzykę inspiruje nas do tego, by nigdy ich nie zawieść. "Five" jest dla nich. - mówi Johnny 3 Tears.

Rap-rockowa grupa z Los Angeles od dekady już święci sukcesy na wydawniczym rynku. Formację tworzą: Johnny 3 Tears, J-Dog, Charli Scen, Funny Mana i Danny. Zamaskowani i ukrywający się pod pseudonimami muzycy z Hollywood Undead do tej pory sprzedali już ponad trzy miliony płyt na całym świecie.

Bilety w cenach 129 zł i 149 zł (balkon, dostępny wyłącznie w klubie Stodoła) w sprzedaży od piątku, 18 sierpnia, od godziny 10:00 na LiveNation.pl i Stodola.pl.

źródło: megafon.pl
przysłano: 14 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca