Muzyka

Alt-J zagrają w Warszawie

5 lutego 2018 na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert indierockowej formacji Alt-J.
Grupa wróciła do koncertowania po dłuższej przerwie, a na trasie promującej najnowszy album nie zabrakło Polski. Trio na początku czerwca wydało album "Relaxer", który jest następcą dwóch przebojowych krążków zespołu.

Alt-J powstał dziesięć lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii. Single "Breezeblocks" i "Matilda" rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek ("This Is All Yours"), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA. Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Ta specyficzna mieszanka na długo pozostaje w pamięci, niosąc ze sobą niezapomniane doznania muzyczne.

Najnowszy album "Relaxer" oparty jest przede wszystkim na spokojnych, gitarowych melodiach, a promuje go singel "3 WW", który można sprawdzić pod tym adresem.

Bilety na koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca