Muzyka

LemON prosto z Przystanku Woodstock

Zespół LemON zaprezentował nowy teledysk do nagrania "Full Moon". Wideo powstało podczas tegorocznego Przystanku Woodstock.
Grupa zagrała podczas niedawnej imprezy na Małej Scenie, a zrealizowane wówczas wideo doskonale oddaje niesamowitą energię tego koncertu. Za reżyserię materiału odpowiada Jarek Tokarski. Z efektem można zapoznać się tutaj.

- Pamiętam jeden z moich pierwszych poważniejszych wypadków samochodowych, strasznie lało, nie jechaliśmy szybko - mówi o "Full Moon" wokalista Igor Herbut. - Nagle zobaczyliśmy przed sobą ciężarówkę, która postanowiła gwałtownie skręcić w lewo, trzeba było działać szybko. Siedziałem za kierowcą, a ten postanowił przycisnąć hamulce z całych sił, niestety one nie odbiły, zostały wciśnięte maksymalnie i nie odbiły. Po mokrej nawierzchni po prostu sunęliśmy bezwładnie, nie można było nic zrobić. Wtedy po raz pierwszy poczułem i doświadczyłem tego czegoś o czym się mówi, że świat nagle zwalnia, miałem wrażenie, że mogę wyjść z samochodu obejść go dwa razy i wejść z powrotem. Wbiliśmy się pod belkę z tyłu naczepy TIR-a, na szczęście nic nam się nie stało. Pamiętając to zdarzenie, postanowiłem opisać i zapisać to po części w utworze "Full Moon", w odniesieniu do sytuacji, które spotykają wielu z nas. Bo co jeśli jest tak, że wszyscy umieramy w tej chwili, a czas tak zwolnił, że obecnie przeżywamy ten moment, w którym całe życie przelatuje nam przed oczamin

"Full Moon" pochodzi z wydanej pod koniec marca płyty "Tu", która jest nowym etapem w rozwoju brzmieniowym grupy. Longplay zadebiutował na 1. miejscu OLiS-u.

LemON to zespół, który okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Są autorami takich przebojów jak "Napraw", "Będę z Tobą", "Nice",  "Wkręceni", "AKE", "Jutro" oraz "Scarlett". Grupa zdobyła platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanów (w tym ponad 360 000 fanów na Facebooku). Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca