Muzyka

Angel Crew na dwóch koncertach w Polsce

Proponującą wybuchową mieszankę oldschoolowego hardcore'a i metalcore'a formacja Angel Crew 19 października przyjedzie do warszawskiego klubu Pogłos oraz dzień później, 20 października, do wrocławskiej Ciemnej Strony Miasta.
Zespół w Polsce promować będzie najnowsze nagrania - album "XVI" z 2016 roku oraz materiał znany ze splitu "Kings Don't Live Forever" (nagrany we współpracy z Steal Your Crown). Na obydwu koncertach w Polsce Angel Crew będzie wspierany przez legendę krajowej sceny hardcore - 1125.

Powstała w 2000 roku w Brukseli ekipa Angel Crew ma już status legendy europejskiego nurtu hardcore. Założyli ją muzycy, mający również staż w takich kapelach jak Deviate, Backstaber, Length Of Time, Backfire!. Cechą charakterystyczną stylu Angel Crew jest połączenie hard core'a starej szkoły z elementami metalowymi oraz dwóch wokalistów, którymi są Pat i Danny M.

Kapela miała długą, 10-letnią przerwę w działalności. Powróciła w 2016 roku i powrót przypieczętowała znakomitym albumem o tytule "XVI". W 2017 roku Angel Crew zaznaczyli swoją obecność na scenie splitem z Steal Your Crown, zatytułowanym "Kings Don't Live Forever". Warto dodać, że w składzie belgijskiej formacji jest Jonas Sanders, który obowiązki w niej dzieli z bębnieniem z legendarną grupą Pro-Pain.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca