URSZULA dołączyła do trasy koncertowej „ROMUALD LIPKO!

Romuald Lipko – kompozytor najbardziej znanych polskich przebojów, lider legendarnej Budki Suflera – wyruszył w czerwcu br. w letnią trasę koncertową zatytułowaną „ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE” prezentując swoje największe przeboje, które napisał m. in. dla: Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Urszuli, Izabeli Trojanowskiej, Budki Suflera. Podczas koncertów większość utworów prezentowana była publiczności w wykonaniu m. in. Izabeli Trojanowskiej i wokalisty Budki Suflera z początku lat 80. – Felicjana Andrzejczaka. Od września do grona artystów projektu i do udziału w trasie koncertowej dołącza również Urszula!

 

Koncerty Romualda Lipko dają publiczności wyjątkową okazje, aby usłyszeć w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka kultowy już „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” oraz wcześniejsze przeboje Budki Suflera m.in. „Za ostatni grosz” czy „Nie wierz nigdy kobiecie” w jego wykonaniu. Udział Urszuli w projekcie, która jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej i która również trwale zaznaczyła się w historii współpracy z Budką Suflera, dopełnia koncerty o takie przeboje jak: „Malinowy król”, „Latawce, dmuchawce, wiatr”, „Luz-blues, w niebie same dziury”.

 

Podczas koncertów nie brakuje również takich przebojów jak: „Wszystko czego dziś chcę” oraz „Tyle samo prawd, ile kłamstw” i „Za darmo nic” w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Na scenie uznanym artystom towarzyszą również młodzi wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek Stanienda, którzy wykonują takie przeboje jak: „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych”, „Aleja gwiazd”, „Nic nie może wiecznie trwać”.

 

Cały projekt koncertowy „ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE” to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć największe polskie przeboje, autorstwa Romualda Lipko, w oryginalnym wykonaniu znanych i lubianych gwiazd podczas jednego koncertu! Trasa odbywa się pod patronatem Radia Złote Przeboje.

Wrześniowe koncerty odbędą się:

  • 02.09 Wolbrom,

  • 15.09 Gdańsk (koncert zamknięty) z udziałem Urszuli

  • 17.09 Kraków, Podgórska Jesień Kulturalna z udziałem Urszuli

  • 24.09 Zamek Dubieck.

 

Więcej informacji dot. koncertów znajduje się na stronie www.artCONNECTIONmusic.com.pl. Nowy zespół kompozytora pod nazwą Romualda Lipko Band powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider, aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym. Dokładnie 5 grudnia 2016 r. premierę swą miał świąteczny album pt. „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem plejady największych polskich gwiazd oraz młodych artystów. Następnie zespół wydał dwa nowe single „Kochaj mnie” w wykonaniu Grzegorza Wilka i „Nigdy nie patrz wstecz” z Martą Świątek - Stanienda. Organizatorem trasy jest artCONNECTION music.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło