King Krule wydaje "The Ooz"

Pod tytułem "The Ooz" ukaże się nowa płyta Kinga Krule. Po czterech latach obdarzony niezwykłym, niskim głosem Archy Marshall wraca do swego artystycznego alter-ego.
Album "The Ooz" ukaże się 13 października nakładem True Panther Sounds/XL. Będzie to pierwsze dzieło artysty wydane pod szyldem King Krule od "6 Feet Beneath the Moon" z 2013 roku.

Anglik wrócił do pseudonimu King Krule kilka tygodni temu, pojawiając się gościnnie na nowej płycie Mount Kimbie i wypuszczając jazzujący singel "Czech One" (do sprawdzenia tym adresem). Na jesień artysta ma zaplanowaną serię koncertów po USA i Europie. Na razie w rozpisce nie ma Polski.

Wokalista w swej twórczości łączy punk jazz, hip-hop, darkwave, trip-hop. Jedyna płyta, którą wydał pod pseudonimem King Krule to "6 Feet Beneath The Moon" z sierpnia 2013 roku. W grudniu 2015 ukazał się zestaw "A New Place 2 Drown" zrealizowany pod nazwiskiem Archy Marshall. Ostatnio wokalistę można było usłyszeć w utworze "Blue Train Lines" Mount Kimbie.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło