Muzyka

Dr. Misio szuka statystów do klipu

Zespół Dr. Misio, na którego czele stoi polski muzyk i aktor Arek Jakubik, ogłosił nabór na statystów do nowego teledysku.
Wideo powstanie do nagrania "Mordor". Zdjęcia odbędą się 11 września w Warszawie. Obowiązywać będą oficjalne, korporacyjne stroje.

- 11 września, czyli w najbliższy poniedziałek ruszają zdjęcia do nowego teledysku Dr Misio - czytamy w ogłoszeniu. - Zapraszamy chętnych, którzy chcą wziąć udział w tym niecodziennym i niezwykłym przedsięwzięciu. (...) Wiek 20-50 (poszerzyliśmy granicę wieku, bo się pytacie...:). Znamy już też godziny zdjęć: 16.30-18.30 w najbliższy poniedziałek na ul. Równoległej 4a. Czekamy na was! Koniecznie macie założyć w stroje korporacyjne! Więcej szczegółów udzielimy drogą mailową. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: magda@4mediacreations.com.

Utwór "Mordor" pochodzi z trzeciej płyty Dr. Misio, "Zmartwychwstaniemy". Nad brzmieniem materiału czuwał Kuba Galiński. Zawartość muzycy określają jako smutne piosenki o miłości i śmierci do tekstów Vargi i Marcina Świetlickiego. Cyniczne, depresyjne i jak zawsze celne obserwacje współczesnego świata. Przekaz jest podszyty dużą dozą inteligentnej ironii.

W skład zespołu wchodzą Arkadiusz Jakubik (wokal), Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Poprzedni longplay grupy to "Pogo" z 2014 roku.

Jakubik ostatnio zagrał w filmach "Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej.

źródło: megafon.pl
przysłano: 10 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca