Muzyka

Członkowie Decapitated aresztowani za porwanie

Muzycy polskiej metalowej formacji Decapitated zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych. Artystom postawiono zarzut porwania.
Do zatrzymania doszło w Los Angeles, po wydarzeniach w Spokane. Pewna kobieta twierdzi, że metalowcy przetrzymywali ją wbrew jej woli. Po doniesieniu policji ze Spoken, szeryf hrabstwa Los Angeles wydał nakaz zatrzymania Michała Mikołaja, Wacława Kiełtyki, Rafała Piotrowskiego i Huberta Wieceka. Sprawą Polaków zajmą się służby ze Spokane.

Na razie nie mamy oficjalnego komunikatu ze strony Decapitated.

Pochodzący z Krosna zespół Decapitated obecny jest na scenie blisko dwie dekady. Jest jedną z kilku polskich kapel metalowych, których nazwy znają, i szanują, pod każdą szerokością geograficzną. Vogg, który w 2009 roku zdecydował się reaktywować zespół, dwa lata po tragicznej śmierci brata Vitka, jest muzykiem nieustannie poszukującym. Dlatego też, choć techniczny death metal jest ciągle ważnym fundamentem stylu, w muzyce Decapitated słychać obecnie również echa thrashu i groove metalu. Ostatni longplay bandu to "Anticult" z lipca 2017 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca