Muzyka

Nowa Twarz - JUCY!

 

W głębinach internetu można znaleźć wiele fantastycznych osób, które posiadają ogromny talent. Jedną z takich postaci jest JUCY. To niebywale urokliwa wokalistka, która zachwyca swoim pięknym głosem. Koniecznie musicie ją poznać. :) :) :)

JUCY -Wokalistka, która z muzyką ma styczność już od dziecka. Na samym początku zaczynała od grania na instrumencie. Od 12 roku życia brała udział i odnosiła sukcesy w licznych muzycznych konkursach lokalnych i ogólnopolskich. Przez 5 lat grała na pianinie dla chóru szkolnego, w którym także śpiewała. W czasie studiów muzycznych podjęła decyzję o zostaniu wokalistką. 

Uczestniczyła w projektach chóru gospel, w którym występowała jako jedna z solistek zespołu. Brała także udział w wielu konkursach wokalnych. Pobierała lekcje śpiewu m.in. u Magdy Navarette czy Andresa Martorella - trenera wokalnego m.in. Urszuli Dudziak i Mroza. Nagrywała w studiu RecPublica zaprojektowanym przez Johna Flynna - twórcy Abbey Road czy studiów takich osobistości jak Sting, George Michael i Brian May - oraz tym samym, gdzie na co dzień nagrywa Anna Maria Jopek czy grupa Kombii. Ma na koncie kilka solowych collabów z raperem Bartoszem Te. Kreując swój styl, obecnie pracuje nad swoją solową płytą i szuka ciekawych ludzi do współpracy.

 

JUCY:

Facebook: https://web.facebook.com/jucypage

Soundcloud: https://soundcloud.com/jucypage

Instagram: https://www.instagram.com/jucy_music

 

 

Mat

1273 artykuły 1 komentarz
Ukończył szkołę muzyczna I Stopnia w klasie tuby. Częste występy publiczne oraz współpraca w orkiestrach dętych pogłębiły w nim chęć kształcenia się w kierunku muzycznym. W 2013 roku rozpoczął studia na kierunku muzykologii w Krakowie. W…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca