Muzyka

Dawid Podsiadło ogląda seriale, czyta i pracuje nad nową płytą

Dawid Podsiadło zrobił sobie przerwę w działalności artystycznej, ale nie oznacza to totalnego nieróbstwa. Muzyk właśnie szykuje nowy album, ale nie tylko.
Wokalista postanowił opowiedzieć fanom, co u niego słychać. Muzyk w końcu ma czas na rozrywkę, ale też tworzy a czasem nawet się ponudzi.

- W moim życiu niezawodowym dużo się ostatnio dzieje, staram się inspirować nieograniczoną ilością rzeczy - napisał Podsiadło na Facebooku. - Podróżuję, poznaję ludzi, jem sobie jedzenie, piję więcej wody, myślę, pracuję oczywiście nad nową płytą, piszę teksty, czytam (w końcu!), oglądam seriale, filmy, gram w gry, współpracuję nad rzeczami z artystami, otwieram się na nowe dziedziny sztuki, a czasami nawet się ponudzę. Staram się jakoś dźwignąć i stanąć mocniej na nogach.

Dawid nie ukrywa, że w tym czasie ważni są dla niego bliscy.

- Wiele miesięcy poza sceną i rzeką zainteresowania, po 4 latach bycia w świetle reflektora sprawia, że człowiek (w sumie nie wiem, czy każdy.. może niektórzy znoszą to lepiej.. a więc) sprawia, że czuję się strasznie przygnębiony i zagubiony - kontynuuje. - Mam (na szczęście) wsparcie rodziny i przyjaciół, którym chyba nigdy nie będę w stanie dać tyle siły i energii ile dostaję sam z ich strony. Ale tym ciekawsze życie, bo mogę nieustannie się starać (do tej pory nie ma jakiegoś szału z efektami tych prób. i know. i'll try harder. kocham Was przyjaciele i rodzino!)

Przypomnijmy, że muzyk przerwał artystyczne milczenie, by zaprezentować cover piosenki "Bóg" z okazji 35-lecia T.Love. Utworu w wykonaniu Podsiadło można posłuchać tutaj

Dawid Podsiadło popularność zdobył za sprawą programu "X Factor". Jego debiutancka płyta "Comfort and Happines" ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami, nominacją do Paszportów "Polityki" i zyskała diamentowy status. Jego drugi longplay, "Annoyance and Disappointment", miał premierę w listopadzie 2015 roku i trzykrotnie pokrył się platyna. Wzbogacona o dodatkowe nagrania reedycja "Annoyance And Disappointment 2.0" ukazała się w październiku 2016 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca