Muzyka

Za co zapamiętamy The Horrorss

Formacja The Horrors jest świeżo po premierze nowego albumu "V". W sieci pojawił się teledysk "Something To Remember Me By" promujący wydawnictwo.
Utwór "Something to Remember Me By" łączy elementy dance i popu z klasycznym, mroczno-psychodelicznym brzmieniem zespołu. Do piosenki zrealizowano dziwny i niepokojący teledysk. Klip wyreżyserował Max Weiland i można go obejrzeć pod tym adresem.

Krążek "V", z którego pochodzi piosenka, ukazał się 22 września.

- (Ta płyta) to ryzyko - opowiada Faris Badwan, tłumacząc odważny krok muzyków, by nie trwać w bezruchu. - Ale życie nie jest zbyt ciekawe bez ryzyka. Wiedza o tym co będziemy robić w każdej chwili jest antytezą kreatywności.

- To naturalne, że jeśli uważasz się za artystę, to rozwijasz się i nie jesteś zachowawczy - dodaje klawiszowiec Tom Cowan. - Bowie zapoczątkował współczesną tendencję niemożności trwania w jednym miejscu przez długi czas. Frustrują mnie zespoły, które się zatrzymały. Wtedy faktycznie twórczość staje się tylko karierą.

Powstały w 2005 roku w Londynie zespół praktycznie z każdą kolejną płytą zmieniał swoją stylistykę. Słyną z nietypowych aranżacji podczas koncertów, które za każdym razem elektryzują zebraną publiczność. Polscy widzowie mieli okazję obejrzeć ich występ m.in. kilka lat temu na OFF Festivalu w Katowicach, a w tym roku na łódzkim festiwalu Domoffon.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca