Muzyka

Angielski piłkarz gra dla Morrisseya

Morrissey opublikował nowy teledysk, w którego realizacji udział wziął angielski piłkarz.
Wokalista na plan wideo zaprosił wychowanka Evertonu, Joeya Bartona. Pomocnik później grał dla Manchesteru City, Newcastle United, Queens Park Rangers, Olympique Marsylii, Burnley i Rangers. Kiedy wiosną 2017 roku Football Association zawiesiła go za obstawienie ponad tysiąca meczów, piłkarz zakończył karierę. Zajęcie znalazł u Morrisseya.

W teledysku do piosenki "Spent the Day in Bed" Joey Barton wciela się w opiekuna znajdującego się na wózku inwalidzkim Morrisseya. Wideo powstało w mającym 142 lata klubie Peckham Liberal. Za kamerą stanęła Sophie Muller (Beyoncé, Kings Of Leon, Blur, The Killers, Annie Lennox). Z efektem można zapoznać się tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=1rmAi9XmlIo

17 listopada ukaże się nowy album Morrisseya "Low In High School", z którego pochodzi utwór "Spent the Day in Bed". Materiał powstawał w studiach La Fabrique w Francji oraz Forum Studios Ennia Morricone w Rzymie. Nad brzmieniem czuwał Joe Chiccarelli, znany ze współpracy z Frankiem Zappą, The Strokes, Beckiem czy The White Stripes.

Oto tracklista "Low In High School":
1. My Love, I'd Do Anything for You
2. I Wish You Lonely
3. Jacky´s Only Happy When She´s Up on the Stage
4. Home Is a Question Mark
5. Spent the Day in Bed
6. I Bury the Living
7. In Your Lap
8. The Girl from Tel-Aviv Who Wouldn't Kneel
9. All the Young People Must Fall in Love
10. When You Open Up Your Legs
11. Who Will Protect Us From the Police

12. Israel

Morrissey w latach 1982 - 1987 stał wraz z Johnnym Marrem na czele zespołu The Smiths, który do dziś uważany jest za jeden z najbardziej wpływowych na angielskiej scenie alternatywnej. Od 1988 roku z powodzeniem kontynuuje muzyczną karierę jako solista. W lipcu 2014 roku ukazał się jego 10. album, "World Peace Is None Of Your Business". Anglik jest znanym i zaciekłym obrońcą praw zwierząt.

W 2017 roku premierę miał film "England Is Mine", będący biografią Morrisseya. W roli głównej wystąpił Jack Lowden ("Dunkierka").Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca