Muzyka

PREMIERA NOWEGO KLIPU DUETU JETLAGZ!

Jetlagz prezentuje utwór promujący najnowsze wydawnictwo duetu zatytułowane „WARSAW SK8 OF MIND”, którego premiera nastąpi już w grudniu. W numerze „Jetlag” Kosi i Łajzol zabierają słuchacza w podróż po Los Angeles, tym samym zbliżając do siebie skejterskie światy słonecznej Kalifornii i magnetycznej Warszawy. Klip zobaczyć można na www.redbull.pl/jetlag .

 

Jetlagz to wyjątkowy duet na polskiej scenie rapowej. Kosi i Łajzol znani są ze swojej bezkompromisowości w szeroko pojętym podejściu do produkcji, zarówno utworów, jak i wideoklipów. Dotychczas teledyski chłopaków powstały między innymi w Nowym Jorku, Filadelfii, Chicago oraz w Detroit. Fascynacja duetu Stanami Zjednoczonymi przejawia się nie tylko w wyborze lokalizacji, ale i w brzmieniu Jetlagz. Inspiracja przeciągniętymi bitami wprost z ulicznej kultury amerykańskiego rapu jest bardzo wyraźnie słyszalna od samego początku działalności artystów. Nowy utwór Kosiego i Łajzola jest kontynuacją objętego przez nich na początku muzycznej drogi kierunku.

 

„Jetlag” powstał w Los Angeles, mieście będącym mekką amerykańskiej kultury skejterskiej. Gorący klimat, betonowe koryta miejskich rzek, osiedla kamperów i wypalone przez słońce pola, to charakterystyczne dla Kalifornii tło, które doskonale współgra z rysowanym przez Jetlagz w melodii i zwrotkach klimatem. „Jak do tej pory nigdy nie zrobiliśmy tam klipu, ani sesji zdjęciowej, a było to naszym marzeniem. Nie mówiąc już o tym, że jest to idealne miejsce, jeśli chodzi o klimat utworu i idealna lokalizacja, jeśli chodzi o światło oraz architekturę” - mówią Kosi i Łajzol - „Każdy pobyt w USA otwiera nam głowy również w kontekście inspiracji muzycznych. Na naszym albumie znajdą się nawet produkcje producenta ze Stanów, z którym poznaliśmy się podczas naszego pobytu w USA w 2016 roku, kiedy to razem z ekipą JWP/BC mieliśmy trasę koncertów.”

 

Wideoklip do utworu „Jetlag” wyreżyserował Maciek Janicki, za zdjęcia odpowiada Jan Kriwol. Teledysk oglądać można na: www.redbull.pl/jetlag.

 

Preorder płyty: http://jwpcrew.pl/kategoria-plyty/jetlagz-wsk8ofmnd/


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca