Muzyka

Nick Jonas śpiewa dla byczka Fernando

Nick Jonas nagrał piosenkę do nowej animacji "Fernando". - Zawsze marzyłem o nagraniu utworu do filmu - zapewnia wokalista.
Nominowany do nagrody Grammy multiplatynowy wokalista i aktor przygotował do produkcji Fox Animation utwór "Home". Radosna melodia z mądrym przesłaniem znalazła się na ścieżce dźwiękowej do animacji.

- Zawsze marzyłem o nagraniu utworu do filmu - przekonuje artysta. - Jak tylko dowiedziałem się, że chodzi o "Ferdynanda", historię znaną mi i lubianą, byłem podekscytowany. Utwór opowiada o byciu akceptowanym i kochanym, gdziekolwiek ma to miejsce. Dla mnie jest to dom, moi najbliżsi i łączące nas doświadczenia.

Nagranie dostępne jest do odsłuchu i pobrania pod tym adresem.

"Fernando" to historia dużego byka z wielkim sercem. Wzięty za niebezpieczną bestię, byczek został schwytany i zabrany z domu, by znaleźć się w samym centrum hiszpańskiej korridy. Przestraszony Fernando postanawia za wszelką cenę wrócić do rodziny, przypominając tym samym, że nie można oceniać byka po jego rogach.

Wzruszająca animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy inspirowana jest wciąż aktualną i kochaną przez dzieci i dorosłych na całym świecie bajką "Byczek Fernando" autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona z 1936 roku. Jej filmowa adaptacja do kin trafi tuż po Nowym Roku.

Po zakończeniu działalności zespołu Jonas Brothers, Nick Jonas skoncentrował się na solowej działalności. Jego debiut, zatytułowany po prostu "Nick Jonas", ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak "Jealous" i "Chains". Kolejny album artysty "Last Year Was Complicated" miał premierę w 2016 roku i zawierał "Close" nagrany we współpracy z Tove Lo. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę "Bom Bidi Bom" do filmu "Ciemniejsza strona Greya". Ostatnio coraz częściej można go oglądać jako aktora. Zagrał m.in. w serialach "Królowe krzyku" i "Kingdom", a niedawno zajęty był na planie "Jumanji".

źródło: megafon.pl
przysłano: 25 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca