Muzyka

Amerykański zespół P.O.D. na albumie Rymcerzy

Rymcerze ujawnili, kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie "Nie zmarnuj swojego życia". W utworze "Więcej miłości" pojawi się zespół "P.O.D.".
Autorzy hitów "Alive", "Youth of The Nation" mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.

- Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu "Nie zmarnuj swojego życia", który prowadzimy z DJ-em Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk - mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.

W ramach projektu profilaktycznego "Nie zmarnuj swojego życia" raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 roku dotarli do 260 tysięcy uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA.

- To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem "The Whosoevers" pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej - komentuje Sonny Sandoval, lider zespołu P.O.D.

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.

Album ukaże się 17 listopada.

Istniejący od 2004 roku zespół Rymcerze tworzą Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu). Tworzą chrześcijański rap na światowym poziomie - komponują utwory i budują harmonię poprzez nagrywanie żywych instrumentów oraz współpracując z profesjonalnymi i zawodowymi muzykami. Od wielu lat Rymcerze zapraszani są na spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach czy zakładach karnych.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca