Muzyka

Zobacz wideo do wspólnej piosenki Rymcerzy i P.O.D.

"Więcej miłości" to tytuł utworu, w którym do polskiej hiphopowej kapeli Rymcerze dołączyła amerykańska numetalowa grupa P.O.D. Wideo do kawałka właśnie doczekało się premiery.
Piosenka z udziałem twórców hitów "Alive" i "Youth of the Nation" promuje nadchodzący album Rymcerzy, "Nie zmarnuj swojego życia", który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.

Utwór opowiada dwie historie, które wstrząsnęły życiem raperów. - Pewnego dnia obudziła mnie wiadomość, że mój kumpel popełnił samobójstwo. Może dziś byłby z nami, gdybym okazał mu więcej zrozumienia - zastanawia się raper Bęsiu.

Tekst refrenu śpiewanego przez Sonny'ego Sandovala z P.O.D. nawiązuje do opisanych przez rapera wydarzeń. - Kiedy tylko otrzymałem zwrotki przetłumaczone na język angielski, już wiedziałem, że refren musi mieć mocne przesłanie - wspomina Sonny.

W niesamowity sposób okazało się, że przygotowany przez wytwórnię Antidotum Records scenariusz do klipu także odzwierciedla prawdziwą historię. Gdy producenci teledysku rozpoczęli poszukiwania odtwórcy głównej roli, zgłosił się do nich m.in. Mike Jaworski. - Wtedy Jawor nie znał jeszcze scenariusza. Gdy opowiedziałem mu pomysł na teledysk zaniemówił. Okazało się, że przeżył dokładnie to co nasz wymyślony bohater - dodaje DjYonas.

Odtwórca głównej roli jest byłym satanistą i byłym wokalistą metalowej kapeli, który niedawno nawrócił się pod wpływem muzyki zespołu 2tm2,3. Po zmianie życia, napisał list do Darka Malejonka z podziękowaniem za pomoc w odkryciu sensu życia i Boga.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się raperzy Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.

Istniejący od 2004 roku zespół Rymcerze tworzą Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu). Tworzą chrześcijański rap na światowym poziomie - komponują utwory i budują harmonię poprzez nagrywanie żywych instrumentów oraz współpracując z profesjonalnymi i zawodowymi muzykami. Od wielu lat Rymcerze zapraszani są na spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach czy zakładach karnych.


źródło: megafon.pl
przysłano: 31 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca