Muzyka

Take 6 na koncercie w Polsce! Siesta Festival 22 kwietnia 2018 Gdańsk!

Nie ma takiej drugiej grupy na świecie. Gdyby mieszkali razem, to trofea i nagrody musieliby trzymać w garażu, bo żadna półka nad kominkiem nie wytrzymałaby takiego ciężaru: 10 statuetek Grammy, 10 Dove Awards, czyli najlepsi w Gospel Music, siedem razy z rzędu tytuł najlepszej jazzowej grupy wokalnej (Best Jazz Vocal Group. Do tego dwukrotnie NAACP, BRE i masa innych wyróżnień, nagród, i całe ściany wielokrotnie złotych płyt…
Swoje 25lecie działalności artystycznej obchodzili od nowojorskiego Blue Note po Montreux Jazz Festival, przez obie Ameryki, Azję, Australię do Europy i z powrotem.
Czas już najwyższy, by zawitali na taki skromny, weekendowy festiwal do Gdańska.
Panie i Panowie, Niewiasty i Młodzieńcy 22 kwietnia 2018r. scena główna Filharmonii Bałtyckiej należeć będzie do niezwyciężonej szóstki z TAKE 6!!!
 

Skąd ich znamy? Zewsząd! Z płyt Elli, Steviego Wondera, Lionela Richie, Raya Charlesa, Ala Jarreau, Branforda, Patti Austin, Queen Lattifah, k.d. land…, z filmowych ścieżek głośnych hollywoodzkich produkcji, z płyt, rozgłośni radiowych – każdy, komu muzyka jest bliska spotkał się z tymi sześcioma dżentelmenami nie raz, ale w jedno, coraz bliższe już niedzielne kwietniowe popołudnie wystąpią na Siesta Festival tylko dla nas, tak blisko, jak tylko się da, tak długo, jak tylko będzie można. Z Alabama’s Oakwood College w Hunsville, skąd zaczynali, przez najważniejsze sceny muzyczne na świecie, gale Oscarów, Grammy, koncerty dla Prezydentów mocarstw do ślicznej, niemal kameralnej sali koncertowej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku! Nie zaszkodzi powtórzyć raz jeszcze:
W niedzielę 22 kwietnia 2018r o godzinie 19:00, w Filharmonii na Ołowiance, do której można dojść, dojechać, dopłynąć promem, przejść kładką wystąpi jedna z największych muzycznych gwiazd świata – grupa wokalna TAKE 6. I będzie to (z czego ogromnie się cieszymy) koncert dla i z powodu Siesta Festival 2018 ---- niezwykle gorąco zapraszamy!!!
 

Bilety w ebileteriach w cenie 120, 150 i 180zł

od: 22 kwietnia 2018, 19:00
do: 22 kwietnia 2018, 21:00 Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1, Gdańsk

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca