Muzyka

Margaret debiutuje w kinie

22 listopada w warszawskim Multikinie "Złote Tarasy" odbędzie się premiera filmu krótkometrażowego z udziałem Margaret. Obraz stanowi ilustrację dwóch piosenek wokalistki "Nie chce" oraz "Byle jak".
Oprócz Margaret na dużym ekranie zobaczymy również Wojtka Zielińskiego, Wojtka Sikorę oraz Leę Aksinowicz. Za kamerą stanął Kondrad Aksinowicz, z którym artystka współpracuje już od jakiegoś czasu, m.in. przy teledysku hitowego "What You Do".

- To, co mnie urzekło w tym projekcie to połączenie wątku fabularnego z dwiema niezależnymi od siebie piosenkami, które przez muzykę, klimat i słowa i wątek fabularny łączą całość w spójnie opowiedzianą historię - mówi reżyser.

Zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

- Muszę się przyznać, że za każdym razem kiedy oglądam ten film oraz kiedy słucham tych piosenek.. czuje się bardzo skrępowana - dodaje Margaret. - Ściągam z siebie modowe fatałaszki i otwieram się przed Wami totalnie. Wypowiadam słowa proste, ale bardzo mocne, nacechowane ogromnymi emocjami. To mnie bardzo onieśmiela. Dlatego zapraszam Was bardzo serdecznie do przeżycia tych emocji razem ze mną już 22 listopada w Warszawskim Multikinie "Złote tarasy". Oprócz filmu, coś tam zagramy, coś tam pośpiewamy, pogadamy. Będzie super. Chodźcie.

Pokazowi towarzyszyć będzie akustyczny koncert wokalistki. Start o godzinie 18:30.

Margaret zadebiutowała w 2013 roku singlem "Thank You Very Much", który znalazł się na 2. miejscu listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W 2014 roku wydała debiutancki album "Add the Blonde", który pokrył się platyną, a pod koniec 2015 roku z Mattem Duskiem płytę "Just the Two of Us", która także zdobyła platynowy status. Jej najnowszy longplay, "Monkey Business", miał premierę w czerwcu 2017 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca