Muzyka

Rockowa ballada Michała Szpaka

Po wielkim sukcesie albumu "Byle być sobą", Michał Szpak po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka wszedł do studia, by nagrać drugi album. Wokalista właśnie zaprezentował promującą nadchodzącą płytę balladę "Don't Poison Your Heart".
Utwór "Don't Poison Your Heart" zwiastuje nowy materiał, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2018 r. Twórcami utworu są Andy Palmer i Kamil Varen - tekst utworu porusza problem hejtu i fake'u. Szczególnie w sieci. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię.

- Nasze naturalne światło, nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci - mówi o piosence Michał Szpak. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę truciznę - hejt i fake - truciznę XXI wieku.
Numer można znaleźć tutaj.

Michał Szpak dał się poznać za sprawą programu "X Factor". W 2015 roku wydał solowy album "Byle być sobą". Z pochodzącym z krążka utworem "Color of Your Life" reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji w 2016. Piosenka przekroczyła już łączną liczbę ponad 60 milionów odsłon w internecie. Singel pokrył się w Polsce potrójną platyną.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca