J. Cole i Miguel znów razem

Amerykańscy twórcy - J. Cole i Miguel - ponownie połączyli siły. Efektem kooperacji artystów jest "Come Through and Chill".
Dokładnie rzecz biorąc to nowa wersja singla Miguela z 2016 roku. Numer wyprodukował Salaam Remi, znany ze współpracy z Nasem. Dodatkowo w kawałku kilka wersów - o Donaldzie Trumpie, policyjnej przemocy - dołożył J.Cole. Nagrania można posłuchać poniżej.

Kawałek zapowiada nadchodzący album Miguela, "War & Leisure". Longplay ukaże się 1 grudnia.

Amerykański wokalista łączy w swej muzyce R&B, funk, hip-hop, a nawet rock. Porównywany do Babyface'a czy Prince'a artysta ma na koncie trzy albumy, z których ostatni to "Wildheart" z 2015 roku. Jego największym przebojem jest wyróżniony Grammy, "Adorn".

Raper J. Cole zadebiutował bardzo dobrze ocenioną płytą "Cole World: The Sideline Story" w 2011 roku. Dwa lata później ukazał się album "Born Sinner", a w grudniu 2014 "2014 Forest Hills Drive". Pierwsze dwa krążki pokrył się w Stanach platyną, a trzeci podwójną platyną. W grudniu 2016 roku Amerykanin wydał longplay "4 Your Eyez Only", który także uzyskał platynowy status.

J. Cole i Miguel wcześniej współpracowali przy nagraniu "Power Trip".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło