Muzyka

Slash: Pogodzenie się z Axlem było jak catharsis

Slash przyznał, że zakończenie konfliktu z kolegą z Guns N'Roses, Axlem Rose'em było niczym catharsis.
Panowie po blisko 20 latach zakopali topór wojenny i ruszyli w trasę pod banderą Guns N'Roses. Gitarzysta Slash bardzo się cieszy, że udało się pogodzić.

- Przez te 20 lat po odejściu z zespołu były między nami żale, nieporozumienia - wyjaśnia Slash. - Trochę jak w małżeństwie, kochasz tę drugą osobę, ale jest wiele negatywnych emocji. Do tego dochodzą media, które rozdmuchały niektóre kwestie. Kiedy w końcu, po raz pierwszy od 1996 roku, porozmawiałem z Axlem, było naprawdę bardzo fajnie. Rozmawialiśmy najpierw przez telefon, a potem się spotkaliśmy. Ta rozmowa w czerty oczy była katartycznym doświadczeniem. Pewna więź nigdy nie została zerwana.

Muzyk dodał, że jeszcze dwa lata temu nie uwierzyłby, że może dojść do wspólnych koncertów. - 20 miesięcy temu powiedziałbym, że nie niemożliwe, że to się nigdy nie wydarzy, tymczasem udało się i było fantastycznie - przyznał.

Guns N'Roses w tym roku wystąpią w Polsce i zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Koncert odbędzie się 9 lipca 2018 roku.

Guns N' Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki rockowej. Ich największe przeboje to "Sweet Child o' Mine", "You Could Be Mine", "Paradise City" czy "November Rain". Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca