Muzyka

Ulubiony wokalista Kendricka Lamara, JMSN, z nowym utworem

JMSN, dobrze już znany muzyk z Detroit, którego śpiewem zachwyca się Kendrick Lamar, zaprezentował nowe nagranie zatytułowane "So Badly".
To pierwszy singel artysty w Nowym Roku, ale jak zwykle, zawarł w kawałku całego siebie. Dostajemy więc emocjonalną dźwiękową parę w stylu "soulful", okraszoną charakterystycznym falsetowym wokalem, oddającym pełne zaangażowanie i niezmienną pasję piosenkarza, który ponownie nie może oprzeć się sile i magii miłości.

"So Badly" to kolejny etap ewolucji muzycznej artysty, dający przedsmak tego, czego fani JMSN-a mogą spodziewać się w 2018 roku. Nagrania można posłuchać poniżej.

JMSN wystąpi 11 marca w Warszawie (Grizzly Gin Bar) w ramach World Wide Warsaw Festival. Swoją trasę koncertową kontynuować będzie w Rosji, Japonii i Meksyku.

Sława urodzonego w Detroit JMSNa szybko rozprzestrzeniła się na cały świat, czyniąc go jednym z najbardziej pożądanych muzyków i producentów. JMSN zbudował reputację na bazie nietuzinkowych i niezapomnianych występów na żywo oraz niespotykanej dotąd barwie swojej twórczości, opartej o nuty komponowane w jego osobliwym stylu, balansującym pomiędzy R&B i soulem, zbierając bardzo dobre recenzje od takich reprezentantów gatunku jak Puff Daddy, Usher czy Thomas McClary (założyciel The Commodores) oraz kolegów z branży: Kendricka Lamara, Game'a, Mac Millera, J. Cole'a, Tygi, Ab-Soula, Kaytranady, Ta-ku i wielu innych.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca