Muzyka

Nowy utwór Mateusza Marca

Mati (Mateusz Marzec) to początkujący producent, wokalista (kontratenor), instrumentalista, autor muzyki i tekstów. W nowym roku nadszedł czas na kolejny utwór zatytułowany HE.

 

Przystępując do pracy nad nowym kawałkiem chciałem ograniczyć środki muzyczne do maksimum. Z tego względu wykorzystałem tylko fortepian i swój głos, uwzględniając także warstwę rytmiczną. Zależało mi na tym, aby nie różnicować dynamiki, lecz pozostawić drobny niedosyt.

 

Utwór HE traktuje o lepszej wersji samego siebie. Człowiek jest istotą, która nieustannie się rozwija. Każdego dnia wychodzi bogatszy o nowe doświadczenia. Z tego względu bardzo często żałujemy dokonanych przez nasz wyborów; z perspektywy czasu zmienilibyśmy naszą przeszłość i samych siebie w tamtym czasie (wiedząc to, co wiemy na dzień dzisiejszy). Spoglądając wstecz zauważamy, jak bardzo się zmieniliśmy. Porównując się do siebie chociażby sprzed kilku lat zauważamy, że nie jesteśmy już tą samą osobą. Mamy jednak świadomość, że nasze dawne ja ukształtowało nasze ja dzisiejsze. Nie należy więc wstydzić się siebie z przeszłości, lecz zaakceptować to, że mamy prawo do zmian. Jesteśmy przeszłością, jesteśmy nową marką.

 

Fanpage: https://www.facebook.com/MateuszMatiMarzec/

 

Wojtek Kułaga

Wojtek Kułaga

25 Kraków
412 artykułów
Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi bloga Recenzje Wojtka. Jego życie jest mocno związane z muzyką - śpiewa, prowadzi swój kanał na YouTube, gra na gitarze, komponuje. Uwielbia pop i muzykę…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca