Muzyka

Queen Latifah spełnia dziecięce marzenia

Queen Latifah zagra w inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami filmie o dziewczynie chorej na raka która chciała uszczęśliwić inne dzieci.
Obraz "Hope's Wish" opowie o Hope Stout, 12 letniej dziewczynce, która w 2003 zachorowała na raka kości. Podczas choroby zgłosiła się do niej Make-A-Wish Foundation proponując spełnienie życzenia. Dziewczynka odparła, że jest szczęściarą bo była w Disneylandzie i pływała z delfinami w Cancun. Po zastanowieniu odrzekła, że jej największym marzeniem jest spełnienie marzeń 127 osób czekających w kolejce. Aby to się stało potrzebne było 750 tysięcy dolarów. Hope Stout zorganizowała galę, na której udało się zebrać ponad milion dolarów i w efekcie spełnić życzenia wszystkich dzieciaków. Hope Stout nie dożyła gali.

Queen Latifah zagra Toni Dubois, szefową Make-A-Wish Foundation.

Laurie Collyer zajmie się reżyserią na podstawie scenariusza Diany Ossany. Zdjęcia powstaną w Charlotte w Północnej Karolinie.

Queen Latifah ostatnio zagrała w filmie "Girls Trip" i serialu Lee Danielsa "Star". Dyskografię artystki, która także jest raperką i piosenkarką zamyka album "Persona" z 2009 roku. Talent aktorski i wokalny ostatnio zaprezentowała w filmie "Bessie" (2015) o gwieździe bluesa, Bessie Smith.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca